معاون امور برنامه ریزی و پشتیبانی
 • 1396/4/20 سه‌شنبه معاون امور برنامه ریزی و پشتیبانی
  آقای غلامرضا مشایخی‌ در تاریخ 19 آذر 1362در صنعت نفت استخدام و مشغول به کار شده‌اند. آقای مشایخی‌ هم‌اکنون در سمت معاون امور برنامه ریزی و پشتیبانی مدیریت گازرسانی با رتبه‌ی D مشغول انجام وظیفه هستند.

   

  نام و نام خانوادگی:
  غلامرضا مشایخی

  سمت فعلی:
  معاون امور برنامه ریزی و پشتیبانی

  مدرک تحصیلی:
  لیسانس مدیریت صنعتی

  سوابق شغلی:
  مدیر عامل شرکت گاز استان مرکزی
  رئیس اجرای طرح های شرکت گاز استان مرکزی
  رئیس بازرسی فنی شرکت گاز استان مرکزی
  رئیس برنامه ریزی شرکت گاز استان مرکزی
  رئیس تعمیرات و بهره برداری اراک

اهم وظایف معاون برنامه ریزی و پشتیبانی
 • 1396/4/20 سه‌شنبه اهم وظایف معاون برنامه ریزی و پشتیبانی
  از مهمترین وظایف معاون برنامه ریزی و پشتیبانب می توان به برنامه ریزی، هدایت، سرپرستی و نظارت بر کلیه فعالیتهای واحدهای زیر مجموعه شامل امور برنامه ریزی واندازه گیری،هماهنگی وپشتیبانی وتعرفه ها وقراردادها و . . . اشاره نمود.

  1. برنامه ریزی، هدایت، سرپرستی و نظارت بر کلیه فعالیتهای واحدهای زیر مجموعه شامل امور برنامه ریزی واندازه گیری،هماهنگی وپشتیبانی وتعرفه ها وقراردادها.

  2. نظارت عالیه بر عقد کلیه پیمانهای فروش عمده گاز بصنایع انرژی بر و نیروگاههای کشور.

  3. نظارت عالیه بر نحوه بررسی و تهیه و تنظیم پیشنهاد تعرفه های فروش گاز طبیعی در هرسال جهت طرح و تصویب در هیات محترم وزیران و شورای اقتصاد.

  4. ارائه نظرات کارشناسی و مشورتی به مدیر هماهنگی امور گازرسانی جهت طرح موضوعات مربوطه در هیات مدیره و شرکت در جلسات جهت تبیین و تشریح تعرفه های پیشنهادی فروش گاز طبیعی.

  5. شرکت در جلسات تخصصی با کارشناسان وزارتخانه مرتبط( بازرگانی، صنایع و معادن و ..) بخش انرژی معاونت برنامه ریزی ونظارت راهبردی درخصوص دفاع از تعرفه های پیشنهادی و تشریح نحوه تعیین تعرفه های فروش گاز و هزینه های برقراری انشعاب.

  6. هدایت روسای واحد هاو کارشناسان زیر مجموعه و نظارت بر کلیه فعالیتها برای انجام مطالعات، بررسیها و تحقیقات و ... به منظور تهیه و تنظیم و تدوین طرحها، مقررات ، رویه ها و دستورالعملهای مرتبط با شرکتهای گاز استانی و پیگیری جهت تصویب آن در مجمع عمومی شرکتهای گاز استانی.

  7.  ایجاد بستر مناسب جهت برقراری مؤثر ارتباط کارشناسان تحت سرپرستی با شرکتها/ سازمانهای صنعت نفت وگاز و موسسات خارج از صنعت نفت به منظور تبادل اطلاعات .

  8. هدایت و راهنمایی رؤسای واحدها، مسئولین و کارشناسان زیر مجموعه جهت پاسخگویی به سوالات و پرسشهای مطروحه از طرف شرکتهای گاز استانی و مشترکین .

  9. سرپرستی و نظارت بر نحوه جمع آوری و تجزیه و تحلیل اطلاعات فنی و آماری در رابطه با نیروگاهها و صنایع عمده .

  10. برنامه ریزی ، سرپرستی ، هدایت و نظارت بر کلیه فعالیتهای مسئولین وکارشناسان ارشد زیر مجموعه در زمینه های مختلف  تعرفه ها وقراردادها ، مالی و اداری و پیمانها وکالا وبرنامه ریزی وکنترل و