صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

مدیر فناوری و اطلاعات شرکت ملی گاز ایران:

شرکت‌های ایرانی در آینده نزدیک کلیه نیاز‌های صنعت نفت و گاز را مرتفع می سازند

نمایشگاه نفت، گاز پالایش و پتروشیمی فرصت مناسبی برای آشنایی با خدمات و کالاهای تولید ایران است.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، سیدمحمد سراجی مدیر فناوری و اطلاعات شرکت ملی گاز ایران، در حاشیه بیست و پنجمین نمایشگاه نفت، گاز پالایش و پتروشیمی با بیان این مطلب اظهار کرد: درچنین نمایشگاه هایی بخش خدمات و تولید می‌توانند از نیازهای دستگاه‌های مختلف آگاهی یافته و به تولید و خدمات خود جهت دهند و می‌توان امیدوار بود  با توجه به دانش مناسبی که شرکت‌های ایرانی دارا هستند در آینده نزدیک کلیه نیاز‌های صنعت نفت و گاز را مرتفع سازند.

وی با  در ادامه سخنان خود با بیان آغاز پروژه ملی GIS شرکت ملی گاز ایران گفت: در فاز نخست تمامی امکانات و دارایی های شرکت های گاز استانی بر پایه GIS  قرار گرفته و تمام تجهیزات و امکانات مکان محور می‌ شوند.

سراجی تصریح کرد:  این پروژه در فاز بومی سازی، تولید موتور بومی ملی کار خود را آغاز کرده و فازهای بعدی نیز در سال‌های آینده انجام خواهد شد. تجهیزات خطوط لوله انتقال گاز و تاسیسات تقویت فشار گاز و پالایشگاه‌ها در این پروژه تعریف شده و تمامی دارائی های شرکت ملی گاز ایران مکان محور می‌شوند.

مدیر فناوری و اطلاعات شرکت ملی گاز ایران در ادامه گفت: در بخش IT وخدمات الکترونیکی، پروژه esp انجام شده که سیستم های داخلی شرکت ملی گاز ایران را از طریق اینترنت در دسترس مشتریان  قرار خواهد داد. این پروژه بعد از اخذ تاییدیه‌های امنیتی، سرویس‌های خود را به مشتریان خود و همکاران عرضه خواهد کرد.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/11/07 - ١٥:٠٢
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 4973

امتیاز :

از حسن توجه شما متشرکیم!!!
کلید واژه ها :
    بدون کلید واژه
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: